cub-e.net

just coding...

Hakkinda

Mawens Business Solutions Hakkında

Mawens Business Solutions, sahip olduğu uzman ekibi ve gerçekleştirdiği yüksek ölçekli projeler ile sürekli gelişmekte olan bilişim sektöründe en son teknolojiyi kullanarak müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Sahip olduğu vizyon, nitelik, deneyim ve değerlerle, Bilişim Teknolojilerinde yaşanan dinamik süreçleri, müşterilerinin gereksinimlerine entegre ederek, kuruma özel çözümler oluşturmayı görev edinmiştir.

Mawens, çalıştığı firmaları “Yeni Nesil İşletme”’lere dönüştürmek bilinciyle hareket etmektedir. Firmaların işlerinin bilgisayar ortamında tüm süreçleriyle eksiksiz bir şekilde yürüdüğü, ekiplerdeki kişilerin zaman ve konum bağımsız bir şekilde şirket ekosistemiyle birlikte hareket ettiği yazılımsal altyapıları kurarak şirketlerin sahip olduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedeflemektedir. Bunları “Doğru İş Modeli”’ni seçerek ve “Değişimi Yöneterek” işletmenin müşteriyle doğru, hızlı ve kolay yoldan iletişime geçmesini sağlamak ve müşteri deneyimini ortaya çıkartarak yapmaktadır.

Mawens Business Solutions; bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce proje ile sektörün en güvenilir yazılım firmaları arasında yerini almıştır. Türkiye ve İngiltere’de yer alan ofisleri ile sizlerin yalnızca bugüne değil, yarına da hazır olmanızı sağlayacak yeni nesil çözümler sunmaya odaklanmaktadır.

Daha fazla bilgi için http://www.mawens.com adresini ziyaret edebiliriniz.

Barış Kanlıca Hakkında

Barış KANLICA yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak iş hayatının içerisindedir. Kendisinin uzmanlık alanı bir firmanın stratejik olarak temel süreçlerinin planlanması ve süreç içerisine insan ve bilgisayar uyumunu sağlayacak şekilde iyileştirmeler yapmaktır. Temel süreçler kapsamında firmanın pazarlama, satış ve servis faaliyetlerinin ileriye dönük olarak planlanması ve bu plana uygun bir şekilde bilgisayar temelli yazılımsal/donanımsal altyapıların amaca uygun hale getirilmesini kapsamaktadır. Bundan yaklaşık 10 yıl önce Microsoft Dynamics CRM 1.2 versiyonu ile tanıştıktan sonra CRM yazılım danışmanı olarak yıllardır Microsoft Dynamics CRM projeleri içerisinde çeşitli pozisyonlarda görev almaktadır.

Türkiye’de CRM alanında danışmanlık yapan Omerd Business Solutions’ın kurucu ortağı olarak yıllardır Yazılım Departman Müdürü unvanıyla bu şirkette görev yapmaktadır.

3 senedir de bu şirketin yurtdışı uzantısı olarak kurulan Mawens Business Solution’da Genel Müdür unvanıyla Londra’da yaşamaktadır. Pazarlama ve Stratejik Yönetim konularında danışmanlık yaparak CRM/XRM projeleri geliştirmeye burada devam etmektedir.

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla firmaya 150’den fazla CRM projesi geliştirmiş ve bu alanda yaptığı çalışmalardan dolayı Microsoft’tan 5 kere Dynamics CRM MVP ödülünü ve unvanını almıştır.

Bilkom-Apple tarafından da Dijital Yasam Koçu unvanını almış bulunmaktadır.

Türkiye’de Edirne’den Elâzığ’a kadar ve yurtdışında da birçok üniversite, kurum ve etkinlikte konuşmacı/eğitmen olarak bulunmuştur.

Birçok sitede de editör ve yazar olarak yazıları yayınlanmaktadır. Kendisine ulaşmak için kişisel bloğu olan www.cub-e.net‘i takip edebilir ve cub-e@cub-e.net adresine mail atabilirsiniz.

Specialties: 
• Develop Architecture in .NET (extend CRM and connect CRM with other systems)
• Cloud Services (Windows Azure) Implementation and Support
• Sales, Marketing and Service management
• Loyalty programs develop and management
• CRM consultancy and training
• Social Networks for B2B and B2C

Programing Skills:
• C#, ASP.NET, Windows Forms, Web Services, Windows Services
• SQL Server, SQL Reporting Services,
• Web-based software development technologies (JavaScript, HTML, CSS, etc.)
• Multi-tier architecture, object-oriented software development, system development and experienced
• The infrastructure of Windows Server Family (Active Directory, IIS, DNS, etc.)